Купити Меляса для риболовлі в Украине. Ціни на Меляса для риболовлі в інтернет-магазині Forest
Написати нам
Передзвонити мені
Фільтри

Меляса для риболовлі

Сортування
За замовчуванням
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
За популярністю
Фільтр
За даним запитом не знайдено товарів.

Меляса для риболовлі

Меляса - це густий сироп, який залишається після переробки цукрових буряків або цукрової тростини. У рибальстві меляса використовується як підсолоджувач та атрактант. Вона надає наживці солодкий смак та аромат, який приваблює рибу.

Види меляси

Існує два основних види меляси:

  • світла;
  • темна.

Світла меляса має більш світлий колір та більш солодкий смак. Темна меляса має більш темний колір та більш гіркий смак. Для риболовлі краще використовувати темну мелясу, оскільки вона має більш сильний запах та приваблює більше риби.

Як використовувати мелясу для риболовлі

Мелясу можна використовувати для риболовлі як у чистому вигляді, так і як добавку до інших прикормок. У чистому вигляді мелясу можна використовувати для лову коропа, карася, ляща та іншої риби, яка любить солодке. Для цього потрібно просто додати трохи меляси у воду та розмішати. Також мелясу можна додавати у каші, тісто та інші прикормки. Це зробить їх більш привабливими для риби.

Де купити мелясу для риболовлі

Мелясу для риболовлі можна купити у рибальських магазинах або у магазинах, які продають продукти харчування. Також мелясу можна замовити в інтернет-магазинах.