Гарантія та повернення
Написати нам
Передзвонити мені

Гарантія та повернення

Правила повернення товару:

Відповідно до Законом України "Про захист прав споживачів" покупець має право на повернення або обмін товару протягом 14 днів з моменту покупки (не включаючи день покупки). Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей і т.п. Також має бути збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби та ярлики.

*Перевірка комплектності та відсутність дефектів виробу здійснюється покупцем при передачі товару кур'єром або при отриманні посилки у відділенні транспортної компанії.

Якщо кур'єр, який доставив замовлення, ще не пішов, повернути товар можна прямо йому, сплативши доставку (для доставок по Дніпру)

Якщо замовлення було доставлено поштою, або кур'єр уже пішов, для повернення потрібно:

  1. Звязатися з нашим менеджером
  2. Акуратно вкласти товари, що повертаються у коробку і ретельно упаковати (якщо речі будуть пошкоджені на зворотному шляху, ми не зможемо прийняти повернення).
  3. Відправити повернення без накладеного платежу до відділення Нової Пошти. А потім надіслати №ТТН через контактну форму.

*всі витрати на доставку повернення оплачує покупець.

Зверніть увагу, що товар має право повернути тільки ту людину, на чиє ім'я було оформлено покупку. Повернення грошей провадиться поштовим переказом або на картку ПриватБанку

Гарантія товару:

Гарантія може надаватися як від Магазину, так і від Виробника. Підтвердженням гарантійних зобов'язань є гарантійний талон Виробника чи Магазину.

Товар неналежної якості підлягає гарантійному обслуговуванню  у разі виявлення протягом гарантійного терміну недоліків Товару, що виникли з вини виробника Товару, навіть якщо такі недоліки виникли протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дня придбання товару.

Гарантійне обслуговування включає безкоштовний ремонт Товару протягом терміну дії гарантії, зазначеної в гарантійному талоні при його збереженні протягом усього терміну дії гарантії.