Публічна оферта
Написати нам
Передзвонити мені

Публічна оферта

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином forest.com.ua надалі «Продавець», та користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), називається надалі «Покупець».

1.2. Цей Договір визначає умови купівлі рибальських товарів цього магазину, надалі «Товар», Покупцем через інтернет-магазин Продавця.

1.3. Договір є публічним згідно зі ст. 633 та ст. 641 Цивільного кодексу України і є еквівалентом "усної угоди" та має належну юридичну силу.

1.4. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним та беззастережним прийняттям умов цього договору-оферти, що підтверджує укладення Договору на запропонованих умовах, факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або іншим способом) товару.

1.5. У даній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:

"Інтернет-магазин" - сайт Продавця, створений для укладання Договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем, запропонованим Товаром Продавця, на фотознімках дистанційним способом.

"Продавець" - організація, незалежно від її організаційно-правової форми та/або фізична особа підприємець, який здійснює продаж товару.

"Товар" - продукція, що пропонується до продажу, та розміщена на сайті forest.com.ua.

"Покупець" - фізична та/або юридична особа, яка здійснює замовлення на сайті forest.com.ua.

"Одержувач" - фізична та/або юридична особа визначена Покупцем, який повинен отримати замовлений Товар.

"Акцепт" - повне та беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.

"Замовлення" - окремі позиції з асортиментного переліку Товару, вказаних Покупцем під час оформлення заявки на сайті.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець здійснює продаж та доставку Товару, згідно з чинним прейскурантом, опублікованим на сайті forest.com.ua, а Покупець оплачує та приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Формування замовлення.

3.1.1. Замовлення приймаються через сайт forest.com.ua в робочий час Продавця.

3.1.2. У вартість замовлення входить доставка до Одержувача за умови, що сума замовлення перевищує 1000 грн.

3.1.3. Вартість всіх видів доставки позначена у розділі «Доставка» на сайті

3.1.4. Якщо замовлення було повністю оформлено та сплачено Покупцем, або ж вибрано оплату при отриманні, замовлення збирається та відправляється найближчим часом.

3.1.5. Якщо замовлення було оформлено після 18:00 із приміткою «надсилання цього ж дня», можливість такої доставки узгоджується додатково з адміністратором інтернет-магазину.

3.1.6. При оформленні замовлення Покупець повинен максимально точно вказати дані Одержувача. Неправильна інформація, надана Покупцем, може перешкодити виконанню замовлення у вказаний час. У такому разі доставка відкладається до моменту уточнення коректних даних Одержувача, але не більше ніж на 12 годин з моменту оплати замовлення Покупцем.

3.2. Порядок оплати замовлення.

3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору із Продавцем.

3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Продавця або при отриманні посилки у служби доставки. Датою оплати вважається день надходження коштів у рахунок Продавця.

3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, вказані на сайті forest.com.ua, є чинними на момент здійснення замовлення.

3.2.4. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення, до того моменту, поки воно не сплачено.

3.2.5. Замовлення приймаються до виконання лише після надходження коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору способу оплати Оплата при отриманні.

3.2.6. Покупцеві повідомлення про оформлення замовлення надсилається на електронну адресу, яка була вказана при оформленні замовлення.

3.2.7. Послуги платіжних систем, терміналів Покупець оплачує додатково.

3.3. Умови доставки замовлення.

3.3.1. При оформленні замовлення Покупець повинен чітко вказати вимоги щодо його доставки. Одне замовлення може бути оформлене однією дату, час, адресу.

3.3.2. Доставка замовлення виконується за попереднім погодженням з Одержувачем за телефоном, що вказаний Покупцем у замовленні.

3.3.3. Внести зміни на замовлення, Покупець може до моменту відправки.

3.4. Виконання замовлення у святкові дні.

3.4.1. Графік виконання та доставки замовлень у святкові дні розміщується на сайті forest.com.ua у розділі Доставка.

4. ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Термін виконання замовлення залежить від розташування Одержувача - в межах міста Днiпро від 3х годин. За межами міст, термін виконання та доставки замовлення узгоджується з адміністратором інтернет-магазину окремо. Все залежить від складності замовлення: кількості товару та його наявності, від непередбачуваного

их подій, які залежать від Продавця (ДТП, погодні умови, пробки та інших.).

4.2. У разі неналежного виконання доставки замовлення з вини Продавця (невідповідність замовлення до вимог Покупця або товар у неналежному вигляді) ситуація врегулюється угодою Покупця та Продавця.

4.3. Замовлення вважається виконаним у момент його передачі Одержувачу/Покупцю та/або його довіреним особам.

4.4. Угода між Продавцем та Покупцем діє з моменту її укладання до моменту вручення замовлення Одержувачу/Покупцю або його довіреним особам.

5. ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ.

5.1. Покупець має право повернути товар, куплений в інтернет-магазині протягом 14 днів. Зворотне пересилання виконується з допомогою покупця.

5.2. Одержувач/Покупець може відмовитись або повернути замовлення відразу при отриманні, вказавши причину повернення.

5.3. У разі заміни або повернення товару, Покупець або Одержувач повинен повернути попередній товар у такому вигляді, в якому йому був доставлений.

5.4. Продавець може відмовити у заміні чи компенсації вартості товару у разі, якщо він вже був в експлуатації або був пошкоджений Покупцем.

5.6. Продавець розглядає скарги протягом 3-х робочих днів із дня її отримання, про результати розгляду скарги Продавець повідомляє в електронному вигляді.

6. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН

6.1. Акцепт Оферти Покупцем є підтвердженням укладання Договору за умов Оферти.

6.2. Договір набирає чинності з моменту оплати замовлення Покупцем та діє до моменту виконання Продавцем зобов'язань за цим Договором.

6.3. Продавець має право вносити зміни до тексту цього Договору на свій розсуд у будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (чинна) редакція Договору завжди доступна на сайті.

6.4. Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Оферти тягне за собою внесення цих змін до укладеного Договіру, що вже діє між Покупцем і Продавцем, і ці зміни в Договорі набувають чинності з такими змінами в Оферті.

7. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

7.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, яку Покупець вказує під час реєстрації або оформлення замовлення.

7.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані з корисливою метою, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.

7.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, які зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця/Отримувача при повторних замовленнях та для коректного виконання. При відмові Покупцем Продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.

8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

8.1. Продавець несе всі ризики, пов'язані із втратою чи пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцю.

8.2. Одержувач або той, хто прийняв товар у момент відсутності Одержувача, несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його прийому.

8.3. Продавець має право передавати свої права та обов'язки щодо виконання замовлень третім особам, не звільняючись від відповідальності.

8.4. Продавець не несе відповідальності за неналежне використання чи зберігання товарів Покупцем, замовлених на сайті forest.com.ua.

8.5. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.

8.6. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.