Умови використання сайту
Написати нам
Передзвонити мені

Умови використання сайту

Вступ

Вітаємо Вас на веб-сайті forest.com.ua – інтернет-магазині риболовних товарів. Наступні умови використання (далі – "Умови") регулюють ваш доступ та використання сайту, включно з будь-яким вмістом, функціональністю та послугами, які пропонуються на або через сайт forest.com.ua (далі – "Сайт").

Перед початком використання Сайту уважно прочитайте ці Умови. Використовуючи Сайт або будь-які з його послуг, Ви виражаєте свою згоду з цими Умовами. Якщо Ви не згодні з цими Умовами, Вам необхідно утриматися від використання Сайту.

Користування сайтом

Сайт forest.com.ua надає Вам доступ до різноманітних ресурсів, включно з описом товарів, пошуком товарів, інформацією про риболовлю та спільноту. Ці ресурси можуть використовуватися лише в некомерційних цілях і виключно в особистих, не для передачі, не для продажу інформації.

Інтелектуальна власність

Весь вміст, що розміщений на Сайті, включно з текстами, графікою, логотипами, зображеннями, цифровими завантаженнями та іншим контентом, є власністю forest.com.ua або його постачальників контенту та захищений законами України та міжнародними законами про авторське право.

Обмеження відповідальності

Forest.com.ua надає Сайт на умовах "як є" і "як доступно", без будь-яких гарантій. Forest.com.ua не несе відповідальності за будь-які непрямі, випадкові, фактичні, покарані або наслідкові збитки, які виникають з використання або неможливості використання Сайту.

Зміни умов

Forest.com.ua має право оновлювати та змінювати ці Умови в будь-який час без попереднього повідомлення. Використання Сайту після таких змін означає вашу згоду дотримуватися змінених Умов.

Приватність

Ваше використання Сайту також регулюється Політикою конфіденційності forest.com.ua, яка пояснює, як ми збираємо та використовуємо вашу особисту інформацію.

Законодавство

Ці Умови використання регулюються та тлумачаться згідно з законодавством України, без конфлікту з її нормами права.

Зв'язок з нами

Якщо у вас є будь-які питання щодо цих Умов використання, будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою інформації, що зазначена у відповідному розділі Сайту.

Дякуємо Вам за вибір forest.com.ua.